POWRÓT
     2016-09-29 00:00:00

Ryszard Petru: Rekonstrukcja rządu to żadna zmiana. Najgorsi ministrowie nadal na stanowiskach.


Podczas briefingu prasowego w Toruniu Ryszard Petru, przewodniczący Nowoczesnej, skomentował przedstawioną dziś przez Beatę Szydło rekonstrukcję rządu. Ryszard Petru mówił: - Tak naprawdę nie ma żadnej zmiany. Najgorsi ministrowie dalej są na swoich pozycjach.

Niedoszacowanie przychodów do budżetu państwa, wpadka za wpadką i niepilnowanie finansów publicznych oraz arogancja to argumenty za odwołaniem Pawła Szałamachy, które w poniedziałek przedstawiała Nowoczesna. Dziś Premier Beata Szydło zdecydowała się odwołać Ministra Finansów. Ryszard Petru skomentował - Minister Szałamacha kompromitował od dawna swój urząd i samego siebie.

Następcą Pawła Szałamachy został Mateusz Morawiecki - minister od slajdów, a nie realnego rządzenia, który zajmuje się głównie grami personalnymi. W ocenie Ryszarda Petru powinien on zostać odwołany za pustosłowie i brak strategii rozwoju gospodarczego Polski.

- Nie dajmy się nabrać na fasadowe zmiany w rządzie, Misiewicze dalej siedzą w SSP - apelował lider Nowoczesnej.

Zdecydowanie stery rządu powinien przejąć Prezes Jarosław Kaczyński, który i tak pociąga za wszystkie sznurki, lecz nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
/nowoczesna.org/

ODWIEDŹ PROFILE: Ryszard Petru

/nowoczesna.org/


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION