POWRÓT
     2017-02-17 00:00:00

W PiSie mają wrażenie, że są ponad prawem.


Ryszard Petru kontynuuje spotkania z mieszkańcami i strukturami Nowoczesnej w całej Polsce w ramach cyklu #PolskaNowoczesna. W czwartek szef Nowoczesnej odwiedził Bydgoszcz.

– Uważam wywiad wicepremiera Morawieckiego za skandaliczny. Wicepremier mówi, że prawo nie jest najważniejsze. Jak rozumiem, w ten sposób można powiedzieć, że najważniejsze jest to, czego chcą ludzie, którzy rządzą? – pytał retorycznie Ryszard Petru na konferencji prasowej w biurze Nowoczesnej w Bydgoszczy o słowa wicepremiera wypowiedziane w wywiadzie dla Deutsche Welle. Po szokującym wywiadzie pojawiają się kolejne pytania: przecież jeśli wicepremier i minister do spraw rozwoju mówi, że prawo nie jest najważniejsze, to czy to znaczy, że pewne decyzje dotyczą inwestycji będą cofnięte? – Jeśli prawo nie jest najważniejsze, to po co nam Konstytucja, po co nam parlament, których uchwala prawo? – mówił Ryszard Petru.

Szef Nowoczesnej odniósł się również o zapowiedzi J. Kaczyńskiego, że Polska może wydać europejski nakaz aresztowania za D.Tuskiem – Wg mojej wiedzy, Tusk ma bardzo wysokie szanse, aby pozostał na drugą kadencję. Wybryki Kaczyńskiego źle służą Polsce. Ta jego osobista zemsta odbywa się kosztem wizerunku Polski na świecie.

/nowoczesna.org/

ODWIEDŹ PROFILE: Ryszard Petru

/nowoczesna.org/


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION